Facebook Tracking Pixel
Loading...
Novotel Eindhoven
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer (0-17 jaar)
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Beste prijsgarantie

Evenementen & Meetings

CONFERENTIEHOTEL EINDHOVEN AIRPORT

Vergaderingen & evenementen in het Novotel Hotel EINDHOVEN


Conferentiehotel Eindhoven Airport

 

De juiste faciliteiten, hightech-apparatuur en advies; Novotel Eindhoven heeft ervaring en deskundigheid bij het organiseren van vergaderingen. Onze teams staan voor uw klaar om ervoor te zorgen dat uw vergaderingen een succes worden. Het hotel beschikt over luxueuze vergaderzalen in Eindhoven, ideaal om te vergaderen of voor een verscheidenheid aan evenementen. We bieden een proactieve service, en de faciliteiten omvatten onder andere audiovisuele apparatuur en gratis WiFi.

Eigenschappen


N

9 vergaderzalen tot 100 personen

N

Airconditioning

N

Gratis wifi

N

Daglicht

N

Beamer

N

Videoconferencing

N

Razendsnel internet

N

Audio- & videoapparatuur

Zaalcapaciteiten


Zaalnaam TheaterKlas Banket U-Vorm Oppervlak in m²
Brainport Park15100
925
Edison 1402202560
Edison 1 of 44022302560
Edison 1+2360503090
Edison 1+2 of 3+46036503090
Edison 1+2+3100508038122
Edison 1+2+3 of 2+3+4100508044120
Edison 1+2+3+41608010056180
Edison21500030
Edison 2+3+4100508044120
Edison 34022302530
Edison 3+4360503090
Edison 4544002460
Marconi14100925
Marconi 1 en 226001850
Marconi 1 of 21500025
Marconi 214100925
Nipkow 114100925
Nipkow 1 en 226001850
Nipkow 1 of 21500025
Edison 414100925

CONFERENTIE AANBIEDINGEN

Hele dag aanbieding

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ Welkomst koffie en/of thee met croissants

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

Vanaf € 53 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)



Vanaf € 51 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu



Vanaf € 49 p.p./dag, vanaf 10 personen

VRAAG HET ONZE EXPERTS

Contact & Boeking