Facebook Tracking Pixel
Loading...
Novotel Eindhoven
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer (0-17 jaar)
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Beste prijsgarantie

Vergaderen in Eindhoven

Vergaderlocatie Eindhoven Airport

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Eindhoven


Conferentiehotel Eindhoven Airport

Vergadering in Eindhoven? Vergader in het Novotel Hotel Eindhoven. Met 9 flexibel in te delen zalen en een capaciteit van maximaal 100 personen, is Novotel Eindhoven een uitstekende locatie voor uw event.

Het hotel ligt op een steenworp afstand van zowel Eindhoven Airport als de A2. Ook de Run en High Tech Campus Eindhoven zijn in korte tijd te bereiken.

Al onze vergaderzalen beschikken over airconditioning, gratis wifi, daglicht en andere vergaderfaciliteiten. Maak gebruik van onze expertise en persoonlijke service om van uw meeting in Eindhoven een succes te maken.

Eigenschappen


N

9 vergaderzalen tot 100 personen

N

Airconditioning

N

Gratis wifi

N

Daglicht

N

Beamer

N

Videoconferencing

N

Razendsnel internet

N

Audio- & videoapparatuur

Zaalcapaciteiten


Zaalnaam TheaterKlas Banket U-Vorm Oppervlak in m²
Brainport Park15100
925
Edison 1402202560
Edison 1 of 44022302560
Edison 1+2360503090
Edison 1+2 of 3+46036503090
Edison 1+2+3100508038122
Edison 1+2+3 of 2+3+4100508044120
Edison 1+2+3+41608010056180
Edison21500030
Edison 2+3+4100508044120
Edison 34022302530
Edison 3+4360503090
Edison 4544002460
Marconi14100925
Marconi 1 en 226001850
Marconi 1 of 21500025
Marconi 214100925
Nipkow 114100925
Nipkow 1 en 226001850
Nipkow 1 of 21500025
Edison 414100925

CONFERENTIE AANBIEDINGEN

Hele dag aanbieding

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

✔ Welkomst koffie en/of thee met croissants

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-Up)

Vanaf € 53 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu

✔ Onbeperkt frisdrank tijdens de lunch (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)



Vanaf € 51 p.p./dag, vanaf 10 personen

✔ Vergaderruimte voor het aantal deelnemers

✔ Scherm, beamer, flipover

✔ Onbeperkt frisdrank in de vergaderruimte (water, appelsap, cola, cola light, sinas, 7-up)

✔ 2 koffiepauzes met fruit & 3 andere snacks

✔ 3-gangen lunch buffet/menu



Vanaf € 49 p.p./dag, vanaf 10 personen

VRAAG HET ONZE EXPERTS

Contact & Boeking